2020 Evlilik Dünyası Fuarında Sizlerle Buluştuk!

,

EVLİLİK DÜNYASI FUARINDA SİZLERLE BULUŞTUK!

2020 Evlilik Dünyası Fuarı ile gelin ve damat adayları ile buluştuk. Davetiye modellerimizin yanında sunduğumuz anı defteri, karşılama panosu, kitap ayracı ve kına kartı gibi ürünlerimizi de ziyaretçilerle paylaştık.

  

Standımıza gelen misafirlerimiz bir yandan 2020 davetiye modellerimizi incelerken, fuara özel hazırladığımız çarkıfelek oyunumuzdan da hediyelerini kazandılar. Oyunda hiçbir misafirimizi eli boş yollamadık. İsteyen misafirlerimize sağlıklı atıştırmalık olarak elma da ikram ettik.

En son 2020 davetiye modellerimizi fuar ziyaretçileri çok sevdi. Standımız içinde bazen adım atacak yer kalmadı :) Biz tabi ki bu ilgiden son derece memnunuz. Sade ve şık şeffaf zarflı davetiyelerimizden en çok öne çıkanlar “cotton love” olarak geçen pamuklu davetiye tasarımımızdı. Tabi ki diğer modeller de oldukça ilgi gördü.

 

Gelen misafirlerimize hazırladığımız davetiye numunelerimizi sunduk ve ücretsiz olarak bu numuneleri hediye ettik. Ayrıca çarkıfelek oyunumuzdan kazandıkları kuponları da ekledik.

Siz de bu kuponlardan aldıysanız kupon numarasını ve görüntüsünü bizimle paylaşarak davetiye alımlarınızda hediye ve indirim olarak kullanabilirsiniz.

Eğer bu fuarda görüşmediysek, bizi ofisimizde de ziyaret edebilir ve davetiye modellerimizi yakından görebilirsiniz. Yeni tasarımlarımız için instagram hesabımızı ve web sitemizi takipte kalın..

Şimdiden mutluluklar dileriz

 

NORM DESIGN EKİBİ

2020 davetiye modelleri 2020 evlilik dünyası anı defteri ataşehir davetiye evlilik dünyası davetiye evlilik dünyası fuarı karşılama panosu sade davetiye modelleri

← Eski Postlar Yeni Postlar →Yorum Yapın

Postlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır