SSS – Norm Design Collection

SSS

1. Davetiyelerin Boyutları ve Kağıt Kalitesi Nedir?
Davetiye modellerimiz 14x20 cm boyutlarındadır. 310gr tuval kağıtlara dijital ofset baskılar ile yapılmaktadır.


2. Kişiye Özel Yeni Tasarım Yapabiliyor Musunuz?
Evet. Farklı bir model isterseniz sizlerden alacağımız tasarım isteklerinize istinaden yeni tasarımınızı yapıp size onaylatıyoruz. Üstelik siz beğenene kadar!


3. Yazı Karakteri, Renk, İçerik Gibi Detayları Değiştirebilir Miyiz?
Evet. İsteğinize göre modeller üzerindeki renk, yazı, yerleşim, yeni imaj ekleme gibi işlemleri yapabiliyoruz. Bilgilerinizi girip ödemeyi yaptıktan sonra tasarım ekibimiz sizinle iletişime geçerek revize taleplerinizi alacaktır.


4. Aydıngerden Başka Zarf Modelleri Var Mı?

Evet. Kraft, Beyaz, Yeşil ve Mavi renkli kapalı ve çift tarafı açık zarf modellerimiz bulunmaktadır.


5. Baskı Almadan Önce Taslak Olarak Görebiliyor Muyuz?

Evet. Ödeme ve tasarım işlemleri bittikten sonra davetiyenizin son hali, sizin onayınızdan sonra üretime gönderilecektir.


6. Numune Gönderiminiz Var Mı?
Evet. Her Cuma numune günümüz ve görmek istediğiniz modellerin daha önce basılmış ve hazırlanmış hallerinden birer adet numune gönderebiliyoruz. Bunun için Instagram hesabımıza mesaj atmanız ve istediğiniz modelleri yazmanız yeterli.


7. Baskılı Bir Şekilde 1 Adet Örnek Gönderebilir Misiniz?

Her Cuma numune günümüz ve görmek istediğiniz modellerin daha önce basılmış ve hazırlanmış hallerinden birer adet numune gönderebiliyoruz. Ancak sizin isimleriniz için özel bir baskı alıp numune olarak gönderemiyoruz.


8. Siparişim Kaç Günde Teslim Edilir?
7-10 gün. Süreç şöyle işlemektedir;
- Bilgilerinizi eksiksiz girip ödemeyi yaptıktan sonra 24 saat içinde size özel yapılan tasarımımız whatsapp yada e-posta ile size gönderilir.
- Sonrasında sizden gelen yorum ve değişiklik taleplerine göre tasarımınız son haline gelir. Onayınıza istinaden üretime gönderilir.
- Üretim bitince son halleri fotoğraflanır ve kargoya teslim edilir. Fotoğraflar ve kargo takip numarası sizinle paylaşılır.